Llogaritë e lartë Merchant rrezikut

Miratuar Llogaritë e Lartë Merchant rrezikut

Llogaritë me rrezik të lartë dhe të llogarive të lartë të rrezikut tregtare janë të nevojshme gjithmonë në përpunimin kartë me kategoritë e mëposhtme të gjitha duke përdorur një Gateway Virtual Terminal pagesës apo

 • Kazinove online dhe të tjera të lojrave / kumar agjencive, duke përfshirë sportet wagering.
 • E shërbimeve dhe produkteve të rritur .

 • Produkteve farmaceutike.
 • Shërbime të udhëtimit.
 • Bizneset Telemarketing.
 • E-portofolin dhe E-holla.
 • ISP dhe hosting shërbimeve.
 • Cigare online ose shitje duhanit.
 • Ankandeve online dhe shërbimet e borxhit / brokerimi e kreditit.
 • Shërbime online takim.
  • Llotaritë.
  • Çmimin konkurse dhe raffles shtëpi.
  • Amusement / Zbavitje shërbimeve.
  • Automobile me qira.
  • Përdorura shitjet e automobilave.
  • Dyqane monedhë.
  • Dyqane kompjuter.
  • Klube Shopping.
  • Shitja e pajisjeve të telekomunikacionit.
  • Telefonat celularë dhe beepers.
  • Gun shitje.
  • Online shitje porosi bizhuteri.
  • Ujë të pastrit.
  • Kontrolloni shërbimet e arketimit.
  • Agjencitë e mbledhjes.
  • Produkteve me porosi.
  • Shërbimet gjurmues.
  • Shkarkimit të softuerit.
  • Parlors masazh.
  • Shërbimet restaurimin e flokëve.
  • Qendra humbje peshe.
  • Home-operuar biznesin.
  • Shërbimet hipoteke.
  • Dyqane peng.
  • Horoskopi / pasuri thënë shërbimeve.
  • Produktet e sigurimit.
  • Dispozitat e mishit / frigorifer / dollapët.
  • Multi-marketing nivel.
  • Seminare edukuese.
  • Shitjes të ndajnë kohë.
 • Kategori të tjera që kërkojnë Llogaritë e Lartë Merchant rrezikut :

  Rrezik të lartë kartë krediti të përpunimit është e nevojshme për llogaritë që kanë një numër të madh të vëllimit. Disa nga këto llogaritë tregtare janë në det të hapur apo të brendshme. Nuk ka llogari tregtare që ne nuk mund të trajtojë. Kur ju të plotësoni aplikimin sot, ju mund të mbështeteni në 99% e llogarive tona tuaj mund të vendoset brenda 24 orësh ose më pak, pavarësisht nga natyra e tij

 • A keni qenë kthyer poshtë?
 • A keni qenë i kuq flamur?
 • A keni Bad Credit?
 • A proces një vëllim të madh?
 • A jeni në det të hapur?
 • A keni nevojë për një llogari të kontrolluar e debiti ose ACH për të marrë upfront tuaj para nga klientët tuaj për të shmangur mbështet ngarkuar?
 • A keni nevojë për një llogari super me rrezik të lartë?
 • A procesit për web faqet e tjera?
 • A keni nevojë për një portë të madhe vëllim?
 • A keni nevojë për një backup plan tregtar llogari ?
 • Merchant me rrezik të lartë

  Llogaritë tregtare të lartërrezikut janë bizneset që kanë një xhiro të lartë, një rritje të rrezikut për mashtrim, dhe shkalla e lartë të kredisë.

  Është e vështirë për të gjetur një llogari tregtare ofrues që do të pranojë vetëm tregtare ndonjë rrezik të lartë për përpunimin e pagesave, tregtarët që të drejtuar bizneset me rrezik të lartë e kanë të vështirë me gjetjen e kartës së kreditit të përpunimit . Por një lajm i mirë është që ne jemi një rrezik të lartë të llogarisë ofrues, ne të lejojë të gjithë tregtarët me rrezik të lartë.

  Zgjidhje të rrezikut të lartë tona janë të thjeshta dhe ne mirëpresim të gjithë tregtarët. Ne ofrojmë të gjitha llojet e llogarive të larta tregtare rrezik, sepse ne e dimë sa e vështirë është për të filluar një biznes që është rrezik të lartë dhe për të ndërtuar një marrëdhënie të besueshme reciproke midis biznesit dhe ofruesit. Ne jemi këtu për të ndihmuar rritjen e biznesit tuaj, duke siguruar ju me të gjitha nevojat tuaja pagesën Processing.

  99% e të gjitha llogarive të Lartë Merchant rrezikut mund të jetë deri në dhe drejtimin e 24 orë!

  A jeni duke kërkuar Pazar për një Merchant Services program të përshtaten modelin e biznesit tuaj? Ne mund të setup biznesin tuaj me një llogari tregtare për të pranuar të gjitha kartat e kreditit të mëdha dhe banka ATM karta debiti, me kosto të ulët të mundshme. Ne ofrojmë vetëm llogaritë bankare të drejtpërdrejta tregtare, tregtarët tanë shpëtuar mijëra dollarë në vit në kartë krediti të përpunimit kusht! Ne jemi te specializuar në llogaritë tregtare të lartë të rrezikut si, Farmaci Llogaria Merchant , llogaritë në det të hapur, kazinove, Llogaritë High Volume Internet, International, kompani MLM, dhe shumë më tepër.

  Ne miratojë 99% e të gjitha llogari tregtare kërkesat dhe ju mund të merrni miratuar edhe në qoftë se ju keni më pak se kreditit të përsosur. Ne gjithashtu kemi një program për tregtarët rrezik ndërkombëtar dhe të lartë. Ju mund të pranojë të gjitha kartat e kreditit të mëdha - Visa, MasterCard, American Express, Discover, etj. dhe banka ATM Kartelat e debitit. Krahaso dhe ju do të gjeni tonë llogari tregtare normave të jetë në dispozicion të ulët kudo.

  Zgjidhje të plotë me një normë miratimin e 99%! Ne ofrojmë vetëm për çdo lloj sistemi i përpunimit të ju do të duhet ndonjëherë. Specialitete tona janë tregtarët vendas, llogaritë në det të hapur, llogaritë në internet, përpunim online shikoni dhe një shumëllojshmëri të llogarive të tjera llogari online tregtare s. Kredi të mirë / e keqe e kreditit OK! Ne kemi lidhje të mira bankare, ju do të merrni një llogari tregtare me ne! Ne do të fillojnë për të punuar për ju menjëherë për të gjetur në llogari të mirë të mundshme për biznesin tuaj. Kjo do të thotë që ju keni një ekip të profesionistëve të shërbimeve tregtare besuar që punojnë duke ju zgjidhja më e mirë tregtare për biznesin tuaj! Ne pranojmë të gjitha llojet e kompanive! Nuk ka rëndësi se çfarë lloji i kompanisë që ju keni, marketing e rrjetit dmth, MLM, kazino online ose një agjenci udhëtimi, ne ju do të merrni normat më të ulta në dispozicion që ju mund të mbështetet në! Nëse dëshironi më shumë informata për rrezik të lartë, vendas, llogaritë në internet, ose çdo lloj tjetër të llogarive, ju lutemi na kontaktoni ose telefononi numrin tonë Numri i lirë (866) 949-Viza (8472).

  Merchant llogaritë MLM + Llogaritë Online Pharmacy + SHBA / Merchant familje tregtare me rrezik të lartë + + Mail Order Merchant + Telefoni + Merchant Merchant volum të lartë + Hard për të marrë Merchant + Processing eCheck + + Verifikimet Elektronike det të hapur llogari + Merchant Online Farmaci + kazinove, Këto janë vetëm disa biznese që përdorin porta e lartë e pagesës rrezikut dhe terminaleve virtuale .

  Llogaritë e vëllimit të lartë - Llogaritë High Volume tregtare janë konsideruar shpesh Llogaritë e Lartë Merchant rrezikut. Ne të lejojë për ju për të përfituar nga ndonjë kufizime për kartë krediti të përpunimit .

  Normat më të ulta kudo!

  99,9% e kërkesave tona janë miratuar!

  Quick miratimin e llogarisë Merchant

  Ne nuk kemi asnjë tarifat anulim

  Normat tona janë të garantuara

  24-orë shërbimi ndaj klientit

  Nuk ka tarifa vjetore

  Trajnim falas

  Garanci jetës në të gjitha pajisjet (duhet të jenë të përpunimit)

  Ne ofrojmë vetëm më deri në datën e pajisjeve në treg

  Ne jemi zgjidhja juaj, ne jemi tuaj one-stop-shop.

  Bëni atë që ju bëni të mirë dhe le të bëjë pjesën tjetër.

  Aplikoni tani për tuaja Merchant Accounts me rrezik të lartë Sot!

Llogaritë e lartë Merchant rrezikut
Shërbime tregtare