Merchant Account

cards arrow Merchant Account

Merchant Account

Çfarë mund të bëjmë për ju?

Worldwide Shërbimet tregtare , LLC ofron të gjitha llojet e llogaritë tregtare dhe zgjidhjet e tregtare. hard to get high risk merchant accounts with offshore payment gateways , Virtual Terminals, e-commerce, credit card merchant accounts, free credit card machines , cash advance programs as well as mail and phone orders. Ne ofrojmë shërbime për të ndihmuar ju me Credit & Pin Pagesave Debiti bazë, me pakicë swiped transaksionet me ritme të ulëta si në 1.19 për qind, e vështirë për të marrë llogaritë e lartë tregtar të rrezikut me det të hapur porta e pagesës , terminalet Virtual, Tregti, kartë krediti llogaritë tregtare, të lira makina kartë krediti , e programet e arkës si dhe me postë dhe telefon urdhra. Ne kemi lidhje për të marrë këto shërbime zbatuar dhe në rritje të biznesit tuaj nëpërmjet transaksioneve me kartë krediti shumë shpejt! Kjo është ajo që ne bëjmë ...

24/7 Customer Service në mënyrë që ne mund të shërbejë kompanitë këtu në vend dhe në botë ...

Ne ofrojmë tregtarët si ju, zgjidhje të plotë me kartë krediti përpunimit të besueshëm projektuar për të mbështetur të gjitha nevojat tuaja të përditshme të biznesit. Ne gjithashtu ofrojmë ATM Kazino vendosje , të kreditit kartë llogaritë tregtare të tilla si Shërbimeve të kontrolluar, Kontrollo Sherbime Garancia, të ACH programet, EBT, programe Club tregtare, programe Card dhuratave, pa tel dhe Internet Solutions përpunimit të pagesave, dhe shumë më tepër me kartë krediti përpunimit opsionet. Por më e rëndësishmja, që ne t'ju ofrojë një nivel të shërbimit të klientit ju thjesht nuk e gjeni kudo tjetër. Asgjë nuk është më e rëndësishme për ne se sa në nivelin e mbështetjes që ne ofrojmë për klientët tanë kur është fjala për të gjitha tuaj kartë krediti përpunimit të nevojave.

Get Started Brenda 24 orëve

Worldwide Shërbimet tregtare , LLC ofron shumë konkurruese dhe fitimprurëse të biznesit të vogël ATM vendosje programet këtu në nivel lokal në Las Vegas, Nevada, e tjera shtetet e SHBA dhe ndërkombëtarisht. Ne jemi bazuar në Las Vegas, por ne ofrojmë marrëdhënie të saktë të njëjtën personale dhe mbështetje të klientëve të gjerë botën tonë dhe mund të ketë 99% të këtyre programeve dhe kartë krediti përpunimit të shërbimeve të realizuara brenda 24 orëve ose më pak.

Financimi juaj Cash Burimi

Ne kemi qenë të ndihmuar klientët ashtu si ju që nga viti 2006, selinë tonë korporatave është në Las Vegas, Nevada ku ne gëzojmë një reputacion si një udhëheqës në tregtinë elektronike dhe shërbimeve të pagesave. Ne jemi krenarë për të ruajtur shkallën më të lartë miratimit në industrinë e aplikacioneve dhe shitës të cilëve u shërbejmë klientëve tanë 24 orë në ditë, 7 ditë në javë kështu që ne mund të shërbejë 24/7 tanë Entertainment Adult kompanitë dhe kazinove. Tregtarët tanë të nënshkruara janë në pakicë tradicional, internet, qeverinë, MO / në, dhe në shtëpi me bazë në biznese të gjithë Shtetet e Bashkuara, Kanada, Meksikë, Britani e Madhe, dhe në botë.

Duke qenë se kohët janë të vështira këto ditë me ekonominë dhe të gjitha, ne jemi krenar të jetë në gjendje të ju ofrojnë një e keqe e kreditit tregtar llogari si.

  • Konsultimet falas
  • Award-fitues Shërbimi
  • Kënaqshmëria garantuar
  • 24/7 Customer Service
  • Shkalla e 99% Aprovimi
  • Tregtar Bad Credit Llogaritë Ok

Mos prisni Aplikoni tani!

Oferta Speciale Limited kohë!

Pa pagesë Up Set & Kërkesa

Makineri Pa pagesë . blue arrow Merchant AccountLlogaritë e larta tregtare e rrezikut
Shërbimet tregtare